HLG Ilmastoinninkompressorin laakeri 40BGS12DS
Sisähalkaisija 40 mm
Ulkohalkaisija 62 mm
Leveys 20,6/24 mm
Hinta
(alv 25,5%)
35
Ostoskoriin
Kassalle
Tuotekoodi
C40BGS12DS
Nettopaino
500 g
Varastotilanne
1 kpl
Nopea toimitus!
Ennen klo 14 tilatut varastotuotteet lähetetään saman arkipäivän aikana!
Kysy lisää tuotteesta
Tulosta
Toimitustavat ja hinnat
Toimitustavat ja hinnat
Posti Pikkupaketti ovelle
Perillä viiden arkipäivän kuluessa lähetyksestä
Matkahuolto Lähellä-paketti
Toimitetaan pakettipisteeseen pääsääntöisesti 1-3 arkipäivän kuluessa lähettämisestä
Posti pakettiautomaatti
Toimitetaan pakettiautomaattiin pääsääntöisesti 1–2 arkipäivän kuluessa lähettämisestä
Posti Postipaketti
Toimitetaan Postin toimipisteeseen pääsääntöisesti seuraavana arkipäivänä
Posti Express-paketti (yritysasiakkaat)
Toimitetaan perille jopa seuraavaksi arkipäiväksi klo 16 mennessä
Matkahuolto Kotijakelu
Toimitetaan vastaanottajan kotiovelle pääsääntöisesti 1-3 arkipäivän kuluessa lähettämisestä
Posti Kotipaketti
Rahtikuljetus (yritysasiakkaat)
Suurikokoiset tuotteet toimitetaan rahtina – toimitusajasta sovitaan erikseen
Rahtikuljetus (yksityisasiakkaat)
Nouto Oulun myymälästä
Ilmoitamme sinulle sähköpostitse tai puhelimitse, kun tilauksesi on noudettavissa
Aggregaatit
Wameta aggregaatit
SDMO-aggregaatit
Lisävarusteet
Bensiiniaggregaatit
1-vaihe
3-vaihe
Dieselaggregaatit
1-vaihe
3-vaihe
Hitsausaggregaatit
MOSA Aggregaatit
Alkometrit
Hitsaus / Plasmaleikkurit
Hitsauslangat ja -puikot
Polttoleikkaus ja kaasuhitsaus
Paineensäätimet ja virtausmittarit
Hitsauskoneet
Hydraulikäyttöiset hitsausgeneraattorit
Puikkohitsausinvertteri
TIG/puikkohitsausinvertteri
MIG/MAG/TIG/ puikkohitsausinvertteri
MIG/MAG puoliautomaatti
LMP MIG/MAG puoliautomaatti vesijäähdytteinen
BlackLine
Plasmaleikkurit
Hitsauspolttimet
Tarvikkeet ja varusteet
Hydrauliikka
Kierrettävät hydrauliikkaletkukarat
Danfoss säätimet
Letkutarvikkeet
Hydrauliikkatunkit ja tarvikkeet
Hydrauliikkaletkut
Puristettavat hydrauliikkaletkukarat ja holkit
Puristusholkit
Putkipää letkukarat
Muut letkukarat
Laippaletkukarat
ORFS letkukarat
JIC letkukarat
BSP letkukarat
Hydraulisylinterit
Vakiosylinterit
Männänhalk. 32mm
Männänhalk. 40mm
Männänhalk. 50mm
Männänhalk. 60mm
Männänhalk. 70mm
Männänhalk. 80mm
Männänhalk. 100mm